Plexus of Infinity - Niezależna Internetowa Wytwórnia PłytowaWydarzenia

Premiera plexusowej składanki "Out of Control III"
2019-02-07

"Out of Control" to cykl kompilacji muzycznych będących ucieleśnieniem naszej idei zrzeszania muzyki ponad gatunkami. Trzecia odsłona będzie równie zróżnicowana jak poprzedniczki. Refleksyjne rapowe zwrotki, ostre rockowe granie czy światotwórcza elektronika - to zaledwie cząstka muzyki zawartej na tym albumie. Wysublimowany eklektyzm, którego trzymamy się od samego początku naszej działalności, tym razem objawił się w pełnej okazałości.

Album dostępny od 7 lutego zarówno w wersji cyfrowej jak i fizycznej.Urodzinowe premiery Plexusa - gazeta i składanka
2016-10-01

Z radością informujemy, że ukazał się pierwszy numer naszego miesięcznika kulturalnego. Wersja elektroniczna do pobrania w zakładce [Splot ∞].

Dziś też ma premierę nasza składanka:
Out of Control Vol. 2 [bandcamp].

Zapraszamy! Czytajcie! Słuchajcie!Splot nieskończoności - piknik artystyczny w Starym Fordonie
2016-09-30 — 2016-10-02

Z okazji pierwszej rocznicy naszej działalności organizujemy koncert w bydgoskiej synagodze! Impreza Splot nieskończoności - piknik artystyczny w Starym Fordonie to trzy dni koncertów przeplatanych warsztatami improwizowanymi oraz wystawa.

Program koncertów:

30 WRZEŚNIA:
19.00 Szudrowicz/Felter/Glubiak trio
20.00 Rafał Gorzycki Trio

1 PAŹDZIERNIKA:
19.00 Kempa Lubiewski
20.00 Gwinciński/Majewski/Buhl
21.00 The Shitstorms
22.00 Goonfellas
23.00 AFTER: Kilo, Sqrch, Lesu

2 PAŹDZIERNIKA:
18.30 Złodzieje Oklasków
20.00 Good Night Chicken

Zapraszamy serdecznie!
Wstęp wolnyIndependent Sound Mix Vol. 4.
2016-07-15 — 2016-07-16

Cieszymy się bardzo na możliwość poinformowania Was o dwudniowym festiwalu, który właśnie przygotowaliśmy - Independent Sound Mix Vol. 4. Chociaż jest to już czwarta edycja tego nieregularnego święta muzyki, rozrywki i spotkań, to jest ona pierwszą od czasu gdy istniejemy i działamy oficjalnie jako wytwórnia Plexus Of Infinity.

Profil artystyczny tej dwudniowej imprezy zawiera w sobie manifest tego, co reprezentujemy na płaszczyznach wydawniczych: poparcie tego, co szczere i silne w muzyce, bez szufladkowania i ujednolicania. Muzycznie mamy do zaprezentowania koncerty artystów należących do naszej wytwórni, prezentujących bogatą paletę artystycznych wnętrz, których nagrania cieszą się zadowalającą popularnością, jak i tych, którzy ciągle pracują nad swoimi debiutami spod naszego szyldu.

PIERWSZY DZIEŃ - 15 LIPCA:
Gwinciński/Sołtysiak
Goonfellas
The Shitstorms

DRUGI DZIEŃ - 16 LIPCA:
Szala
Kempa/Lubiewski
Rózga
Srocz Skut

Zapraszamy Was dwukrotnie na godzinę 21:00, do klubu Wiatrakowa (Zbożowy Rynek 6). Za jedyne 5 złotych kupujecie bilet upoważniający do wejścia NA DWA DNI IMPREZY. Informacje odnośnie miejsca zakupu biletów zostaną podane na dniach.

Prosimy stawić się w komplecie.2016-2023 © Plexus of Infinity. All Rights Reserved
Maksymilian Gwinciński – 605 634 569

Wydarzenia  |  Artyści  |  Muzyka  |  O nas  |  Kontakt  |  English version

gir@ffe